• مدیرعامل تسلا می‌گوید: اگر این غول فست‌فود ارز دیجیتال را بپذیرد، پس از توییت مک‌دونالد در مورد فروش کریپتو، می‌گوید که یک وعده غذایی شاد را در تلویزیون می‌خورد.

  • مک‌دونالد می‌گوید: تنها در صورتی که تسلا «grimacecoin» را بپذیرد، پرداخت با دوج کوین را می‌پذیرد.

 

 

مک‌دونالد به شوخی گفت که تنها در صورتی دوج کوین را برای پرداخت می‌پذیرد که تسلا «grimacecoin» را به عنوان پرداخت بپذیرد.

این زنجیره فست فود در پاسخ به توییت ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در روز سه‌شنبه، مبنی بر اینکه اگر مک‌دونالد دوج‌کوین را به‌عنوان نوعی پرداخت بپذیرد، در تلویزیون یک وعده غذایی مک‌دونالد می‌خورد.

 

گریماس یک شخصیت بامزه است که در برخی از کمپین‌های بازاریابی مک‌دونالد ظاهر می‌شود.

 

– مک دونالد (@McDonalds) 25 ژانویه 2022:

ماسک از حامیان دیرینه dogecoin است. – یک ارز دیجیتال ژاپنی با مضمون Shiba Inu در سال 2013 به عنوان یک شوخی شروع شد. در اوایل این ماه، تسلا شروع به پذیرش dogecoin برای برخی از کالاهای خود کرد.

توییت ماسک در مورد مک‌دونالدز در روز سه‌شنبه، dogecoin را نزدیک به 8 درصد افزایش داد و در یک نقطه به حدود 0.1445 دلار رسید. بر اساس داده های CoinMarketCap، هنوز هم در این سطح معامله می شود.

چند ساعت پس از اینکه مک دونالد شوخی گریماس کوین را انجام داد، چندین حساب توییتری که ادعا می کردند که «grimacecoin» را می فروشند در توییتر ظاهر شدند. با این حال، مک دونالد اعلام کرد که گریماس کوین را بوجود نیاورد.