در صورتی که پاسخ خود را در سوالات زیر نیافتید می‌توانید از فرم درخواست پشتیبانی برای ارسال سوال جدید استفاده نمایید.

تمامی نرم افزارهای رمز نگار دارای نسخه آزمایشی هستند. نسخه‌های آزمایشی دارای تمامی امکانات نسخه اصلی بوده و صرفا از نظر زمان استفاده محدودیت دارند. شما پس از تست نسخه آزمایشی و پس از حصول اطمینان از تطابق عملکرد نرم افزار با نیازهای شما اقدام به خرید می‌نمایید.
جهت تهیه نرم افزار سفارشی ابتدا باید جلساتی برای تحلیل دقیق نیاز مشتری برگزار شود. پس از این جلسات متخصصان رمز نگار مرحله تحلیل و برآورد را انجام خواهند داد. پس از این مرحله ما قادر خواهیم بود که هزینه تهیه نرم افزار را به همراه مدت زمان لازم برای تهیه آن به شما اعلام نماییم. تمامی خدمات پیش از صدور پیش فاکتور رایگان است.
تمامی نرم افزار ها یکسال پشتیبانی رایگان داشته و پس از سال اول هزینه پشتیبانی معادل ۱۰٪ قیمت اولیه برای هر سال خواهد بود.
برای تهیه نرم افزار های آماده رمز نگار با ما از هر طریق که برای شما مناسب تر است تماس بگیرید. کارشناسان فروش ما نسخه آزمایشی نرم افزار های مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار می‌دهند. پس از اطمینان از مناسب بودن نرم افزار می‌توانید با واریز وجه آن به حساب شرکت، کد فعال سازی دریافت کنید و همان نسخه‌ای را که نصب کرده‌اید بدون محدودیت زمانی استفاده نمایید.
لطفا با مراجعه به صفحه اول سایت و دنبال کردن لینک دعوت به همکاری فرم مربوطه را پر نمایید. اطلاعات لازم برای شما ارسال خواهد شد.

پشتیبانی آنلاین به زودی راه اندازی خواهد شد.