درباره ما

مجموعه جواهری روبینا در ابتدا با تلاش فردی سرکار خانم مهندس ریحانه تهرانی فارغ التحصیل رشته کارشناسی طراحی صنعتی در سال 1384 با گذراندن دوره های کارگاهی و آموزشی طلا سازی طی مدت سه سال ، آغاز به فعالیت نمود.
سرکار خانم تهرانی با برگزاری نمایشگاههای شخصی و گروهی و کسب تجربیات اجرایی طی مدت 6 سال و همچنین با فراگیری تخصص در رشته جواهر سازی مهره ای و گذراندن دوره های مربیگری و سنگ شناسی و اخذ مدرک فنی و حرفه ای ، فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمودند . پس از انجام فعالیت ها و گذراندن دوره های فوق جواهری روبینا در سال 1391 نام گذاری و فعالیت های حرفه ای تحت عنوان این نام آغاز گشت .
با شکل گیری جواهری روبینا و با هدف تلفبق هنر و خلاقیت طلاسازی به شیوه سنتی و کارگاهی در کنار سنگ های معدنی و جواهر سازی مهره ای ، حضور این مجموعه در نمایشگاههای بین المللی جهت معرفی اهداف مجموعه در دستور کار مدیریت قرار گرفت. جواهری روبینا در سال های 1392 و 1393 با حضوری پررنگ در نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر تهران و با انگیزه معرفی مجموعه به بازار هدف و همچنین صنف طلا و جواهر گام مؤثری در راستای اهداف مجموعه برداشت.
این مجموعه در نظر دارد با توجه به نیاز بازار و همچنین ایجاد تحول در طراحی و معرفی سبک های جدید صنعت طلا و جواهر گام مؤثری را در رونق بازار طلا و جواهر و همچنین ارائه ایده های نو با همکاری سایر علاقه مندان و متخصصین این حرفه بردارد.سبک جدید صنعت طلا و جواهرمحصولات

اطلاعات تماس

پیام بفرستید

جهت ارتباط مستقیم با ما لطفا فرم زیر را پر کرده و ارسال نمایید