Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home2/ramznega/public_html/expo/hitcounter/counter.php on line 18
صنایع پالایشی تکین پترولیوم آذربایجان
شما در مجموعه نمایشگاه های جهانی رمزنگار نمایشگاه سالن غرفه شماره 1442 هستید. بازگشت به مجموعه

محصولات


شرکت صنایع پالایشی تکین پترولیوم آذربایجان توان پالایش بیش از 360 هزار تن مواد نفتی سنگین در سال دارد. این توان برای تولید مشتقات Bitumen , Paraffinic Oils , Fuel Oils , Asphaltene مطابق با استانداردهای روز جهانی است و متناسب با نیاز مشتریان انعطاف لازم را دارد.


درباره ما

شرکت صنایع پالایشی تکین پترولیوم آذربایجان در پاییز سال 1392 و با هدف فعالیت و نقش آفرینی در صنعت نفت و پالایش کشور تاسیس گردید. این شرکت با بهره گیری از ترکیب و تلفیق تجربه غنی صنعتی و دانش روز دنیا در مدیریت راهبردی خود و با احترام به اصل بومی سازی، پا به عرصه صنعت گذاشت.
با توجه به اینکه ایران رتبه دوم گاز و چهارم ذخایر نفتی در جهان را دارد و اقتصادش وابسته به خام‌‌فروشی ذخائر طبیعی و منابع استراتژیک هیدروکربنی است. از این رو صنایع پالایشی تکین پترولیوم آذربایجان برای ایجاد ارزش افزوده بر مواد خام و نیمه خام ذخائر هیدروکربنی و بهبود چرخه تولید و صادرات بنا نهاده‌ شد.
ماموریت
شرکت صنایع پالایشی تکین پترولیوم آذربایجان بر اصل احترام به محیط زیست و پاس‌داشت زمین با ایده "فردایی بهتر برای نسل‌های بعد" فعالیت خود را آغاز نمود و در این راستا با ایجاد اشتغال در منطقه کمتر توسعه یافته هشترود ضمن ایجاد توسعه و رفاه باعث کاهش مهاجرت به شهر های بزرگ شده است. این شرکت ارتقاء سطح کمی و کیفی علمی را وظیفه خود می‌داند و برای رسیدن به این هدف تحقیق، توسعه، نوآوری و جذب دانش روز دنیا را سرلوحه خود قرار داده است.
چشم انداز
دست یابی به برترین استاندارد محصول در سطح بین المللی
خط مشی
مسئولیت پذیری در برابر منابع طبیعی، احترام به جامعه و حقوق مشتریان

تماس با ما

صنایع پالایشی تکین پترولیوم آذربایجان

کارخانه
آدرس: هشترود، شهرک صنعتی پروفسور هشترودی
تلفن: 52623525 41 98+
فکس: 52623524 41 98+

دفتر
آدرس: تبریز، تقاطع اوحدی و کریم خان، پلاک 1
تلفن: 33273833 41 98+
فکس: 33273830 41 98+

04133273833

atp-oil.com