Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home2/ramznega/public_html/expo/hitcounter/counter.php on line 18
انجمن بهينه سازی مصرف انرژی ايران
شما در مجموعه نمایشگاه های جهانی رمزنگار نمایشگاه سالن غرفه شماره 1249 هستید. بازگشت به مجموعه

درباره ما

ازآنجا که مسائل مربوط به تولید، انتقال، توزیع و مصرف بهینه انرژی کشور درسطح کلان از طریق مجلس شورای اسلامی و دولت درحال برنامه‌ریزی واجرا می‌باشد لیکن ضروری است درکنار فعالیت‌های فوق موضوع مصرف انرژی را ازطریق راهبردهای علمی - کاربردی - منطقی و متناسب با ساختار صنعتی هریک از بخش‌های اقتصادی و مصرف‌کننده انرژی هدایت نمود.
از این‌رو وظایف بخش خصوصی در انجام مشاوره، طراحی، ارزیابی، فرهنگ‌سازی، اجرا و مدیریت انرژی یکی از مهمترین ابزار انتقال دانش و متون مورد استفاده می‌باشد از جنبه‌های بسیار مثبت ایجاد این تشکل تبدیل مسائل تئوریک مطرح شده در آن به صورت علمی و عملی و اجرای پروژه‌های کاربردی در زمینه کاهش مصرف انرژی می‌باشد. لذا پیشنهاد شکل‌گیری این انجمن با پیش‌بینی عضویت افزون بر یک هزار و پانصد واحد صنعتی، مشاوره و مشارکت برخی از دستگاههای دولتی را می‌توان بزرگترین تشکل خصوصی در زمینه مدیریت صحیح مصرف انرژی در کشور دانست.
طرح جامع تاسیس انجمن بهینه‌سازی مصرف انرژی ایران در دی‌ماه ١٣٨٥ به اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران تسلیم گردید و پس از طی مراحل کارشناسی متعدد در تاریخ ٨٦/١٠/١ موافقت اصولی ایجاد انجمن از سوی کمیسیون تشکل‌ها صادر گردید.
در این راستا هیئت موسس اقدام به برگزاری مجمع عمومی در تاریخ بیست و هفتم بهمن هشتاد و شش نموده و با حضور بیش از شصت شرکت تولیدی، مشاوره و طراحی، اقدامات قانونی در جهت ثبت انجمن انجام و نهایتاً در تاریخ شانزدهم اردیبهشت هشتاد و هفت مصوبه تاسیس انجمن توسط اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران صادر و نسبت به درج آگهی در روزنامه رسمی کشور در تاریخ بیست و پنجم اردیبهشت هشتاد و هفت اقدام گردید .
از این‌رو با اخذ مصوبات رسمی از مراجع ذیصلاح کشوری دبیرخانه انجمن تشکیل و برنامه‌های استراتژیک کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت آن نیز تدوین گردید.

تماس با ما

انجمن بهينه سازی مصرف انرژی ايران

نشانی: تهران - انتهای خيابان مطهری - نرسيده به خيابان شريعتی، سمت چپ پلاک ۳- واحد ۹
کد پستی: 1567616833
تلفکس: 88430412 - 88439192
رايانامه: info@iranecs.com

88439192

iranecs.com