Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home2/ramznega/public_html/expo/hitcounter/counter.php on line 18
زر ، پرتال طلا و جواهرات
شما در مجموعه نمایشگاه های جهانی رمزنگار نمایشگاه سالن غرفه شماره 1149 هستید. بازگشت به مجموعه

محصولاتدرباره ما

با افزایش روز افزون سایت های اطلاع رسانی در اینترنت ، درک ارتباط موضوعی و مفهومی مابین اطلاعات ارائه شده در آن روز به روز از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. از این رو سعی کردیم بستری مناسب جهت فراهم نمودن ارتباط و اطلاعات کاربردی را برای شما عزیزان فراهم آوریم. 
رسالت زر توانایی بخشیدن به کاربران گوناگون خود در زمینه طلا و جواهر ایران و سایر نقاط جهان است. ارایه اطلاعات مهم و ارزشمند و ایجاد ارتباط الکترونیکی با تولید کنندگان ، فروشندگان ، بنکداران ، آموزشگاه ها و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که به هر نحوی با این صنف و صنعت در ارتباط هستند ، یکی از اهدافی است که در رسیدن به آن گام برداشته ایم. 
از این رو اخبار ایران و جهان در کلیه مجموعه های اصلی و فرعی که به هر شکلی با زندگی مردم عزیزمان به صورت مستقیم و غیر مستقیم در ارتباطند در زیر شاخه های مرتبط در زمینه کاری و صنفی به نمایش در می آید. 
- مهمترین اهداف پروژه زر: 
1) طراحی و ساخت طلا و جواهرات با هر شکل و سلیقه ی برای اشخاص و صنایع مختلف دیگر همانند دندانسازی ، صنعتی ، الکتریکی و ...) 
2) آموزش شاخه های اصلی و زیر مجموعه طلا و جواهر سازی از جمله مخراج کاری ، ریخته گری ، سنگ شناسی ، طلا سازی ، فروشندگی و ... 
3) ایجاد بستری مناسب و امن در بهبود بخشیدن به وضعیت اقتصادی ، بازار کار ، تاریخی و ... در زمینه کاری مربوط. 
4) ایجاد ارتباط اطلاعاتی با 180 کشور جهان جهت ارتقاء سطع دانش علمی ، هنری و... 
5) اخبار در کلیه بخش های اقتصادی ، زنان ، آی تی ، فرهنگی و ... 
- مدت زمان اجرا: 
سایت زر به خاطر تخصصی بودن در این رشته و نبود اطلاعات کافی و جامع نیاز به تحقیقاتی وسیعی داشت که این تحقیقات از سال 1383 تا هم اکنون در حال جمع آوری است و هنوز هم باید اعتراف کنیم که در ابتدای کار هستیم و با اراده ی آهنین در مسیر تکامل آن در حرکتیم. 
در این راستا گروهی از برجسته ترین طراحان ، طلا سازان و جواهرسازان ، منبت کاران ، مهندسین ، گوهر شناسان ، آموزشگاه های مربوطه ، مربیان ، قالب سازان و ... ایران گرد هم آمده ایم تا ضمن آشنایی شما عزیزان با این هنر اصیل و پر درآمد ریالی و ارزی موجب ارتقاء سطح دانش فرهنگی ، هنری ، اقتصادی ، تاریخی و ... در کشور عزیزمان ایران و سایر کشورهای منطقه و تمام جهان گردیم. 
مسعود رضائی

تماس با ما

زر ، پرتال طلا و جواهرات

تهران، میدان ونک، برج نگار ، طبقه هشتم اداری، واحد 1 
تلفن :09121598419 و 88641503-021 و 88641504-021 

88641504

zar.ir